O firmie

Marian SerwatkaFirma Z.P.H.U "Gms" Marian Serwatka istnieje od roku 1983.

Główną działanością firmy jest produkcja huśtawek ogrodowych. Uwzględniając charakter naszych produktów , jakość i trwałość była od początku celem podstawowym.

Wszystkie produkty i podzespoły są tworzone w naszym zakładzie, nie wykorzystujemy podzespołów pochodzących z krajów wschodnich. W wypadku materiałów tekstylnych opieramy się o rodzimą produkcję.

Wraz z rozwojem parku maszynowego rozwineliśmy produkcje metalowych kółek do wózków. Doświadczenie nabyte w procesie produkcji pozwoliło nam również otworzyć dział usług związanych z obróbką metali. Głównie specjalizujemy się w kształtowaniu rur metalowych cienkościennych , a także pokrywaniu powierzni metalowych lakierami w oparciu o technologie proszkową. Doświadczenie w pracy z metalem dało nam możliwość przedstawienia oferty na balustrady,poręcze.ogrodzenia i inne rozwiązania z działu budowlano-wykończeniowego. Oferujemy również sprawdzone przez nas techniki spawalnicze, szczegłowo opisane w dziale "rury gięte".

Obecnie jesteśmy w fazie przygotowywania kolejnej kolekcji huśtawek ogrodowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą , w razie pytań prosimy o kontakt.

Marian Serwatka - podpis